Vzdělávání  

Intimní a dynamický zážitek více než 10 hodin s Dr. Ericem Pearlem a Jillian Fleer.

Tato hluboká a prostupující e-Learningová exkurze je místo, kde se spojíte s RH frekvencemi, abyste rozšířili své vědomí, přivítali své pravé já a vstoupili do úžasné energetické interakce, která je teprve začátkem vaší nové vibrační reality! Je to intimní a nezapomenutelná více než desetihodinová nadčasová cesta s Dr. Ericem Pearlem a Jillian Fleer.

Otevřete Portál a pokročte za omezení naší bězné reality a přibližte se svému Mistrovství skrze  Reconnective Healing Základy Online. Jedná se o vstup do vaší nové rozšířené životní krajiny.

Pokračujte v sebepoznávání pomocí Vnitřního Kompasu, hlubokého zkoumání myšlenek, přesvědčení a otázek, které jsou obtížné nebo dokonce tabu, a přimějte se, aby se odpovědi a řešení rozvíjely přímo z vaší podstaty.

Nakonec završte svou online cestu živou telekonferencí, pořádanou Dr. Ericem Pearlem a Jillian Fleer, při které můžete přímo komunikovat s nimi i dalšími hledajícími, pokládat otázky a sdílet vlastní vhledy se skupinou.

PORTÁL obsahuje:

  • Kurz Reconnective Healing Základy Online (Level I)
  • Vnitřní Kompas (Uzdravení a Vlastní Hodnota & Láska a Vlastní Hodnota)
  • Živá telekonference s Dr. Ericem Pearlem a Jillian Fleer

Více info ZDE

časově omezená MOŽNOST VOLNĚ SHLÉDNOUT 1.HODINU PORTÁLU ZDARMA (i v češtině)

on line Portál + živě Katalyzátor = ZKUŠENOST O.N.E.


4.- 6.10.2019 v Praze

předprodej zahájen

Ve zkušenosti O.N.E. se snoubí intimní a dynamický zážitek z on-line Portálu spolu se neopakovatelvým zážitkem z živé akce, kde je přítomen zakladatel tohoto způsobu léčení. Budeme se společně učit ještě hlubšímu ponoření a pochopení. Je to hluboký zážitek, který uzdravuje život nejen Váš, ale i těch, kterých se Váš život dotýká.

Více ZDE

OBSERVENOTICEEXPERIENCE

pozorujte • vnímejte • zažijte

Aktuální přehled prezentací a přednášek je v sekci Akce

Akce, Novinky