Konzultace 30 min. ZDARMA

V DOBĚ KORONÁČE NA DÁLKU

V tuto chvíli je možnost domluvit si 30minutovou konzultaci a vyzkoušet 10 minut Rekonektivní léčení ZDARMA.

Tento unikátní způsob léčení, který nás bez zbytečných komplikací spojuje přímo s podstatou, je natolik efektivní, že i po 10 minutách, strávených na lehátku se v těle člověka začnou odehrávat změny, které se potom začnou projevovat i v životě. Pak je snazší se rozhodnout, jestli v téhle cestě chce člověk pokračovat.

Tento způsob léčení není o "víře". Je to skutečné. Pro některé je už první kontakt překvapivý a silný, jindy to na první pohled nemusí být tolik zřetelné, ale DĚJE SE TO VŽDY.

PŘIJĎTE SI PRO SVŮJ ZÁŽITEK Z REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ

Každé jedno Rekonektivní léčení je unikátní, jedinečné a neopakovatelné. Jaké je připraveno právě pro Vás? Rekonektivní léčení je rovnice tří proměnných. Prvním je KLIENT, který si vybere druhého z rovnice - to je PRAKTIK REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ, který mu zážitek z Rekonektivního léčení zprostředkuje (to je moje pozice) a AKTUÁLNÍ NASTAVENÍ VESMÍRU, což je poslední článek do skládačky o třech prvcích.

Pokud nám v životě něco nefunguje ideálně podle našich představ, možná je načase změnit přístup. Podívat se na věci a třeba i na svůj život z jiného pohledu. Rekonektivní léčení nový přístup přináší.

Žádný problém nemůže být vyřešen na stejné úrovni myšlení, která jej stvořila.

Albert Einstein

Rekonektivní léčení je naprosto bezpečné. Praktik Rekonektivního léčení pouze zprostředkuje spektrum léčivých frekvencí a klient je ten, kdo si rozhodne, jak je pro své léčení využije. Děje se to na nevědomé úrovni, proto někdy léčení mohou být jiná, než očekáváme na vědomé úrovni. Nejlepší je prostě se jen otevřít a očekávání pustit. Dokud očekáváme, ještě zužujeme prostor, přes který vnímáme svět. Více si o tom můžete přečíst ZDE

Rekonektivní léčení uvádí do hluboké rovnováhy všechny úrovně člověka - jak fyzickou, tak psychickou, mentální a duchovní. A člověk na lehátku je ten, kdo reguluje (na úrovni podvědomí), co přesně potřebuje pro svůj další postup. Jedná se ale o rozhodnutí z úrovně podstaty.

SPOJTE SE SE SVOU PODSTATOU